Przerwany z powodu deszczu mecz Huberta Hurkacza z amerykańskim tenisistą Brandonem Nakashimą w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open ma zostać dokończony w czwartek o godz. 11. Prognoza pogody w Paryżu nadal jednak przewiduje opady.

Mecz rozpoczął się w środę o godzinie 11., ale po kilkudziesięciu minutach został przerwany w pierwszym secie, przy stanie 6:5 dla Nakashimy. Jak na razie obaj tenisiści wygrywali gemy przy swoim podaniu.

Tuż po godzinie 17. zapadła decyzja o odwołaniu wszystkich spotkań na odkrytych kortach.

O pogodę w czwartek nie będą się musieli martwić m.in. lider światowego rankingu Serb Novak Djokovic, Białorusinka Aryna Sabalenka (nr 2.), czy reprezentantka Kazachstanu Jelena Rybakina (nr 4.).

Ich spotkania zaplanowano na zadaszonych obiektach.