Polskie siatkarki pokonały w Hongkongu Dominikanę 3:0 (33:31, 25:20, 25:16) w kolejnym meczu Ligi Narodów. To dziewiąte zwycięstwo drużyny trenera Stefano Lavariniego.

Dziesiąty mecz - dziewiąta wygrana. Polskie siatkarki pokonały Dominikanę 3:0 w kolejnym spotkaniu Ligi Narodów.

Jak widać porażka z Brazylią nie zdemotywowała Polek. Tylko pierwszy set był trudny i przede wszystkim długi - Polki wygrały go 33:31, a to raczej rzadki wynik.

Potem zwyciężały już pewnie i wysoko. W drugim secie do 20, a w trzecim nawet do 16. W tabeli Ligi Narodów Biało-Czerwone zajmują drugie miejsce, za wspomnianą Brazylią.

Polkom w ramach turnieju w Hongkongu zostały dwa mecze - jutro z Tajlandią, w sobotę z Chinami.