Okrzykami "Polska, Biało-Czerwoni" i "Polacy, jesteśmy z Wami" kibice powitali piłkarzy, którzy w nocy wylądowali na warszawskim Okęciu, po powrocie z Euro 2024. We wtorek polscy piłkarze zremisowali z Francją 1:1 w meczu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy.

Dla piłkarskiej reprezentacji polski mistrzostwa Europy są już zakończone. Po godz. 2 w nocy nasi piłkarze dotarli do Warszawy. Na lotnisku Chopina reprezentację powitało kilkadziesiąt osób.

/ Paweł Supernak / PAP

Z kibicami rozmawiała reporterka RMF FM Magdalena Grajnert. Mówili, że wyjdą i wyszli - tak, jak trener Probierz obiecał - powiedział jeden z nich.

Twoja przeglądarka nie obsługuje standardu HTML5 dla audio

Kibice o powrocie piłkarzy do Polski

O meczu Polska - Francja

We wtorek polscy piłkarze zremisowali z Francją 1:1 w meczu grupy D piłkarskich mistrzostw Europy. Obie bramki padły po rzutach karnych. W 56. minucie Kylian Mbappe pokonał Łukasza Skorupskiego. W 79. minucie wyrównał Robert Lewandowski.

Biało-Czerwoni już wcześniej stracili szanse na awans do 1/8 finału turnieju.

Więcej informacji o meczu znajdziecie TUTAJ.